Karın bölgesindeki fazla yağlar ve buna bağlı olarak gelişen sarkık karın derisi kötü bir görünüm nedeniyle kişileri psikolojik olarak etkilemesinin yanı sıra aynı zamanda bel bölgesinde ağrılara da neden olabiliyor.

Bel bölgesinde biriken yağlar eğer rahatsızlık boyutuna gelmişse ve kişinin yaşam kalitesini düşürüyorsa bir estetik uzmanı ile iletişime geçilerek bu problemin ortadan kaldırılması sağlanılabilir. Estetik denilince akla her zaman güzel görüntü gelse de asıl olan rahatsızlığın giderilmesidir. Son yıllarda güzel bir görünüm kazanmak için olduğu kadar bel bölgesindeki ağrılara neden olduğu için karın bölgesindeki yağlarını aldırmak isteyenlerin sayısı da ciddi derecede artış göstermektedir.

Liposuction operasyonları karın bölgesindeki yağların alınmasındaki en etkili ve en yaygın yöntemdir. Kişi genel anestezi altında bu ameliyatı olur. Ameliyat sonrası çok kısa bir süre içerisinde normal hayatına dönüş yapabilir. Liposuction fiyatları bu yağların insanların üzerindeki psikolojik ve diğer etkileri göz önüne alındığında son derece makul rakamlara yapılabilmektedir.

Liposuction Öncesi Sonrası

Liposuction Öncesi Sonrası
Liposuction Öncesi Sonrası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Please enter your name here